مجتمع فراصنعت طبرستان


معرفی شرکت


 

 

 آغاز فعاليت شركت مجتمع فراصنعت طبرستان به سال 1385 باز مي گردد. در آن سال با تصميم مديران مجتمع پلاستيك طبرستان، واحد ماشين سازي و قالب سازي اين شركت با هدف تامين قالب ها و ماشين آلات خط توليد آغاز به فعاليت نمود. تا پيش از آن ماشين ها و قالب هاي صنعت قالب گيري دوراني كه در خطوط توليد موجود در ايران مورد استفاده قرار مي گرفتند يا از تامين كنندگان خارجي تهيه و يا با سطح فناوري پاييني در ايران توليد مي شدند.

 

انگيزه ساخت ماشين آلات و قالب هايي با سطح كيفي قابل رقابت با بهترين نمونه هاي خارجي، موجب پيدايش ايده اي در واحد تحقيق و توسعه مجتمع پلاستيك طبرستان در خصوص طراحي و ساخت نخستين ماشين قالب گيري دوراني اتوماتيك ايران گرديد. اين پروژه در سال 1387 از فاز تحقيقاتي وارد فاز عملياتي شد و در سال 1388 نخستين ماشين قالب گيري دوراني پلاستيك ها با سيستم كنترل اتوماتيك و كوره متحرك توسط كادر مهندسي اين شركت در ايران ساخته شد و به بهره برداري رسيد و به عنوان نخستين اختراع در حوزه ساخت ماشين آلات صنعت قالب گيري دوراني(روتومولدینگ) با شماره 68619 در اداره كل ثبت شركت و مالكيت صنعتي ايران به ثبت رسيد. به موازات اين فعاليت ساخت قالب ها با استفاده از ورق هاي فولادي، قالب هاي ريخته گري شده آلومينيومي و قالب هاي آلومينيومي ماشين كاري شده به شكل جدي تري دنبال گرديد.

  با گسترش فعاليت هاي بخش ماشين سازي و قالب سازي، مديران مجتمع پلاستيك طبرستان تصميم گرفتند كه فعاليت اين واحد به شكل يك شركت مستقل ادامه يابد تا بتواند بازارهاي داخلي و منطقه اي را به شكل شايسته تري پوشش دهد. بنابراين شركت مجتمع فراصنعت طبرستان در ارديبهشت ماه سال 1390 در زميني به مساحت 2300 متر مربع فعاليت خود را آغاز نمود. دامنه فعاليت اين شركت شامل ساخت انواع ماشين آلات قالب گيري دوراني(روتومولدینگ)، قالب ها و كليه لوازم جانبي اين صنعت از جمله سيستم هاي انتقال مواد اوليه، ميكسرهاي با دور بالا، تجهيزات نصب قالب ها، گيره، فريم، اجزاي تعبيه شونده، تقويت كننده هاي جريان هوا، پوشش هاي عايقي، رزوه، جرثقيل سقفي و... مي باشد.

شركت مجتمع فراصنعت طبرستان در حال حاضر با بهره گيري از پيشرفته ترين ماشين آلات و تجهيزات و سرمايه های انساني متخصص و ارزشمند خود در حال فعاليت است.  

 فارسی | English | العربیة | русский
تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع فرا صنعت طبرستان می باشد.
طراح و برنامه نویس: شرکت فناوارن ارتباط سیمرغ.